Volejte na: +420 577 113 577

Telefon: +420 577 113 577
Fax: +420 577 901 072
E-mail: lokart@lokart.cz
CZ EN Výroba kartonáže Zlín-Lípa, ČR
Lokart.cz

Prohlášení o přístupnosti

Nezávislost na čtecím zařízení

Přístup k obsahu by neměl být závislý na použití určitého typu zobrazovacího zařízení. Stránky je sice nejlepší prohlížet pomocí posledních verzí prohlížečů Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera nebo Google Chrome, ale měla by být použitelná i ve starších verzích či v textovém prohlížeči, PDA nebo chytrém telefonu. Přes maximální možnou péči, která byla přístupnosti stránek věnována, je možné, že narazíte na nějaký problém, v takovém případě informujte prosím webmastera pomocí e-mailu.

Přizpůsobení velikosti

Velikosti vybraných prvků lze snadno zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů, s přihlédnutím k jejich schopnostem.

  • Microsoft Internet Explorer: Ctrl + posun kolečkem nebo v menu Zobrazit > Velikost textu >… (View > Text size >…)
  • Mozilla Navigator nebo Firefox: Ctrl + posun kolečkem nebo Ctrl++ (Ctrl+-)
  • Opera: Ctrl + posun kolečkem nebo Ctrl++ (Ctrl+-)
  • Google Chrome: Ctrl + posun kolečkem nebo Ctrl++ (Ctrl+-)

Tisk

Součástí stránek je také tisková verze, která neobsahuje navigaci a další prvky, které nemají ve vytištěné podobě smysl. Zároveň jsou v této verzi všechna pozadí bílá a texty černé. Tisková verze je použita automaticky, ať už využijete odkaz „Vytisknout stránku“ přítomný na některých stránkách nebo standardní prostředky vašeho prohlížeče.

home
Novinky
květen 2018

GDPR Společnost Lokart s.r.o. je plně připravena na GDPR.

leden 2017

Snažíme se automatizovat pracovní procesy.Spustili jsme automatizovaný systém dodávek archů vlnité lepenky k flexotiskovým slotrům. Jedná se o sestavu depaletizér,transport a předpodavač s obracečem.Zvýšili jsme výkon a odbourali namáhavou práci strojníků.

Zobrazit vše
Implementace prvků Průmyslu 4.0 ve společnosti LOKART s.r.o.
Společnost LOKART s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.2.06/0.0/0.0/17_207/0014255 „Implementace prvků Průmyslu 4.0 ve společnosti LOKART s.r.o.“. Předmětem projektu je inovace stávající technologie o vybavení umožňující plnou automatizaci a také autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu. Na operaci je poskytována finanční podpora EU.
Adresa

Lokart s.r.o.
Lípa 300
763 11 Zlín-Lípa

Zobrazit na mapě
Mapa