Volejte na: +420 577 113 577

Telefon: +420 577 113 577
Fax: +420 577 901 072
E-mail: lokart@lokart.cz
CZ EN Výroba kartonáže Zlín-Lípa, ČR
Lokart.cz


LOKART s.r.o. Zlín, Lípa - Výroba kartonáže

Společnost LOKART s.r.o. vznikla v roce 1991. Je to rodinná firma a je nejstarší soukromou kartonáží v regionu Zlína. V současné době zde pracuje více jak 60 zaměstnanců. Dvacet pět let úspěšného podnikání nás zařadilo mezi přední české zpracovatele lepenek s českým kapitálem.

Hlavním produktem jsou konstrukčně zajímavé obaly z vlnitých, hladkých a kašírovaných lepenek, které vyrábíme na několika desítkách strojů. Naši technici za dobu trvání firmy získali bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní výrobní tým. Kromě toho nabízíme i spoustu doplňkových výrobků, např. CARTONPLAST (čti: kartonplast).

Vlastními vozidly provádíme nepřetržité dodávky typu "JUST IN TIME".

Od začátku roku 2003 sídlíme ve vlastním novém areálu vedle hlavní silnice Zlín-Vsetín. Disponujeme moderním výrobním zařízením na ploše 2100m2 a 2200m2 vytápěných skladových ploch. Součástí administrativní budovy je též restaurace s kvalitní kuchyní a velkým parkovištěm.

Společnost je certifikována agenturou TÜV SÜD pro EN ISO 9001:2008 a EN ISO 14001:2004.

Lokart budova
Novinky
květen 2018

GDPR Společnost Lokart s.r.o. je plně připravena na GDPR.

leden 2017

Snažíme se automatizovat pracovní procesy.Spustili jsme automatizovaný systém dodávek archů vlnité lepenky k flexotiskovým slotrům. Jedná se o sestavu depaletizér,transport a předpodavač s obracečem.Zvýšili jsme výkon a odbourali namáhavou práci strojníků.

It is essential to be aware golden may get to a number of colors when they are together substances which might be unique. Moreover, an 18 karat gold version visits be produced too. Although there's no date feature, likely to huge rounded steel case plus a mesh ring manufactured from silver plated steel.

The winder on the lookout need to have got a small gemstone, known as cabochon stone. Several the brands likewise have showcased their extraordinary pieces by using bracket. Several the imitation manufacturers select for usual glass as an alternate to sapphire crystal .

The Definitive Tactic to Fake Swiss Watches

For the left side we have a perfect swiss replica watches using a genuine ETA 28362. To the rear of the situation is simply hologram. An authentic diver watch is accord together with the ISO 645.

Zobrazit vše
Adresa

Lokart s.r.o.
Lípa 300
763 11 Zlín-Lípa

Zobrazit na mapě
Mapa