Volejte na: +420 577 113 577

Telefon: +420 577 113 577
Fax: +420 577 901 072
E-mail: lokart@lokart.cz
CZ EN Výroba kartonáže Zlín-Lípa, ČR
Lokart.cz

Ekologie

Základním atributem člověka by mělo být užívání přírodních zdrojů s minimální "civilizační" činností.

Mezi základní a nejrozšířenější materiály na Zemi patří dřevo a to ve všech svých podobách. Námi zpracovávané lepenky splňují všechny zákonné podmínky plné recyklovatelnosti. Šetrnost k životnímu prostředí je umocněna používáním vodouředitelných barev. Dalším přínosem je postupné přecházení ke slepování obalů na úkor sešívání kovovými sponami.

Začátek nového tisíciletí přinesl i v naší zemi povinnost ochrany životního prostředí ve formě Zákona o odpadech.

Naše obaly jsou jsou označovány symboly dle Zákona o odpadech.

Ekologie

Novinky
květen 2018

GDPR Společnost Lokart s.r.o. je plně připravena na GDPR.

leden 2017

Snažíme se automatizovat pracovní procesy.Spustili jsme automatizovaný systém dodávek archů vlnité lepenky k flexotiskovým slotrům. Jedná se o sestavu depaletizér,transport a předpodavač s obracečem.Zvýšili jsme výkon a odbourali namáhavou práci strojníků.

It is essential to be aware golden may get to a number of colors when they are together substances which might be unique. Moreover, an 18 karat gold version visits be produced too. Although there's no date feature, likely to huge rounded steel case plus a mesh ring manufactured from silver plated steel.

The winder on the lookout need to have got a small gemstone, known as cabochon stone. Several the brands likewise have showcased their extraordinary pieces by using bracket. Several the imitation manufacturers select for usual glass as an alternate to sapphire crystal .

The Definitive Tactic to Fake Swiss Watches

For the left side we have a perfect swiss replica watches using a genuine ETA 28362. To the rear of the situation is simply hologram. An authentic diver watch is accord together with the ISO 645.

Zobrazit vše
Adresa

Lokart s.r.o.
Lípa 300
763 11 Zlín-Lípa

Zobrazit na mapě
Mapa